Toplam Ziyaretçi Sayımız : 119076

MAYE MOTORLU ARAÇLAR
OTOMOTİV LTD. ŞTİ.

LiveZilla Live Chat Software

Haberler

 • 20-08-2014
 • Otokar 15 bininci küçük otobüsünü üretti

  ► Son Güncelleme Tarihi: 20.08.2014

   

   

   

  4 yıldır Türkiye'nin en çok tercih edilen otobüs markası olan Otokar, 15 bininci küçük otobüsünü 03 Mart 2014 tarihinde Sakarya üretim tesislerinde çalışanlarının da katıldığı düzenlenen tören ile banttan çıkardı.

  4 yıldır 25 kişi ve üstü yolcu taşımacılığında Türkiye otobüs pazarının en çok tercih edilen markası olan Otokar, aynı zamanda son 6 yıldır da Sultan otobüsleri ile küçük otobüs pazarındaki liderliğini koruyor.

   

 • 22-08-2014
 • Yurtiçi seyahat programı

  ► Son Güncelleme Tarihi: 22.08.2014

   

   

  Yurtiçi Seyahat Programı

  İsim

  Pazartesi

  Salı

  Çarşamba

  Perşembe

  Cuma

  Mesut POLAT

  ► 

  Gebze

  ► 

  G.osmanpaşa

  ► 

  İkitelli

  ► 

  Gebze 

  ► 

  Esenyurt

  ► 

  Pendik

  ► 

  Esenler

  ► 

  Kocasinan

  ► 

  Pendik

  ► 

  -

  ► 

  Sarıyer

  ► 

  Esenler

  ► 

  Ateştuğla

  ► 

  Ümraniye

  ► 

  -

   

  Ahmet ÖZALP

  ► 

  Gebze

  ► 

  G.osmanpaşa

  ► 

  İkitelli

  ► 

  Gebze 

  ► 

  Esenyurt

  ► 

  Pendik

  ► 

  Esenler

  ► 

  Kocasinan

  ► 

  Pendik

  ► 

  -

  ► 

  Sarıyer

  ► 

  Esenler

  ► 

  Ateştuğla

  ► 

  Ümraniye

  ► 

  -

   

  * Yurtiçi sehayat programımız, '1 hafta Mesut POLAT, 1 hafta Ahmet ÖZALP' şeklinde devam etmektedir.

  Daha fazla bilgi için (0212) 494 26 33 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.

   

   

 • 20-04-2014
 • Automechanica 2014 İstanbul izlenimleri

   Son Güncelleme Tarihi: 20.04.2014

   
   

   

   

  Bu yıl 10-13 Nisan 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenenen Automechanika Istanbul kapılarını büyük bir başarıyla kapadı. 1.475 katılımcı 31.791m2 net alanda yepyeni ürünlerini sergileme fırsatı buldular. 

   

  Ziyaretçi ve katılımcılar verimli işbirliklerine imza attılar!

   

  AASA (Satış Sonrası Otomotiv Tedarikçileri Derneği), APRA (Araç Parçaları Yeniden İmalatçıları Derneği), ASA (Federal Otomotiv Servis Ekipmanı Üreticileri ve İthalatçıları Derneği, Almanya), EGEA (Avrupa Garaj Ekipmanları Derneği, Belçika), HDMA (Ağır Araç Üreticileri Birliği), MEMA (Motor Ekipmanları Üreticileri Derneği), OAC (Yurtdışı Otomotiv Konseyi), TAYSAD (Taşıt Araçları Yan Sanayicileri Derneği, Türkiye) YPG (Yenileme Pazarı Geliştirme Derneği ) ve ZDK (Alman Motorlu Araçlar Ticaret ve Tamirat Federasyonu) gibi tanınmış çok sayıda sektör kuruluşunun verdiği destek, bu organizasyonun saygınlığını teyit etmektedir.   

   

   

   

  Türkiye dışında toplam 40 farklı ülkeden gelen katılımcılar; Parçalar ve Bileşenler, Elektronik Sistemler, Aksesuarlar ve Ayar Ürünleri, Onarım&Bakım, Bilgi Teknolojileri&Yönetim ve Servis İstasyonları & Araç Yıkama gibi altı farklı ana kategoriden oluşan alanlarda ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundular.Bu yıl Automechanika Istanbul'a; Almanya, Arjantin, Avusturya, Amerika, Çin,Fransa, Güney Doğu Avrupa, İspanya, İtalya, İngiltere, Pakistan, Pasifik İttifakı, Romanya, Singapur,Sırbistan, Tayvan, Tunus ve Hong kong gibi 18 farklı ülkeden milli katılım gerçekleşti.Automechanika Istanbul 2014 yılında kapılarını başarıyla kapadı. Fuar Türkiye'den ve dünyadan 44.469 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

       


  Automechanika Istanbul fuarı 9-12 Nisan 2015 tarihleri arasında sektör profesyonellerini TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde buluşturacaktır.


                                                                                    

   

 • 11-12-2014
 • Otokar İngiltere’de sağdan direksiyonlu araçlarını sergiledi

  ► Son Güncelleme Tarihi: 11.12.2014

   

  Türkiye’ in son 4 yıldır en çok satılan otobüs markası olan Otokar, İngiltere – Birmingham’da gerçekleştirilen Eurobus Expo 2014’ e turizm tipi Sultan ve şehiriçi taşımacılık amaçlı Doruk araçlarını sağdan direksiyonlu olarak sergiledi.

  Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, 4-6 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilen Eurobus Expo 2014 Fuarı’ da şehiriçi ve turizm sektörlerine yönelik Sultan ve Doruk modellerinin sağdan direksiyonlu versiyonlarını sergiledi. Son 6 yıldır Türkiye’ in en çok satılan küçük otobüsü Sultan ve şehiriçi taşımacılığa yönelik üretilen Doruk modelleri, Otokar Europe standında sağdan direksiyonlu araç pazarına özel geliştirilen versiyonlarıyla yer aldı. Her ihtiyaca uygun otobüs üreten ve bulunduğu pazarlarda geniş ürün gamıyla farkını ortaya koyan Otokar; tasarım, geliştirme ve üretim kabiliyetlerinin hepsini bünyesinde barındırmakla kalmıyor, mevcut ve olası ihtiyaçlara uygun olarak araçlarında değişiklikler de yapabiliyor.

 • 06-02-2015
 • Automechanica 2016

  ► Son Güncelleme Tarihi: 06.02.2015

   

  Şirketimiz, 7-10 Nisan aralığında yapılacak olan Automechanica 2016 İstanbul fuarına katılacaktır.Dünyanın dört bir yanından gelen profesyonel ziyaretcilerin bulunacağı fuarda siz değerli müşterilerimizide aramızda görmekten mutluluk duyarız.

   

  Fuar davetiyesi için: bilgi-islem@mayeotomotiv.com adresine mail gönderebilirsiniz.

   

  Fuar yeri: Tüyap fuar kongre merkezi BÜYÜKÇEKMECE-İSTANBUL

   

  Açılış saatleri: 10:00 - 18:00